zarezerwuj

Zwijaczówka znajduje się w spokojnej i najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego – Toporowej Cyrhli. Tatry, które można podziwiać z okien naszego pensjonatu, bogate są w szlaki turystyczne, ścieżki piesze i rowerowe, trasy biegowe oraz stoki narciarskie, a centrum znajdujące się zaledwie 7 km od Zwijaczówki oferuje mnóstwo atrakcji.

Warto pamiętać, że nasz pensjonat jest idealnym miejscem do rozpoczęcia pieszych wędrówek, w pobliżu znajdują się szlaki turystyczne, prowadzące na szczyty Tatr. Okolica bogata jest również w baseny termalne, w których można zrelaksować się po całodniowych wycieczkach i górskim szaleństwie.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie gdzie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące Zwijaczówki, jak również samego miasta i okolic.

Tworząc ten pensjonat zależało nam na miejscu, w którym rodzinna atmosfera i otwartość będzie głównym atutem. Miejscu, w którym czas płynie innym rytmem, wypełnionym ciszą i spokojem. Miejscu z klimatem, który docenią wszyscy kochający góry, planujący odpoczynek z dala od zgiełku miasta.

Anna i Władysław Zwijacz

Serdecznie witamy 
w naszym pensjonacie